Fazy projektu

Fazy Rozwoju

[Poniedziałki] Fazy 0 – 2: Przygotowania (ok. 17 lat; 2003 – 2020)

[Wtorki] Fazy 4 – 8: Ekonomia (ok. 5-7 lat; 2020 – 2027)

[Środy] Faza 9: Pokojowa Rewolucja & Polityka (ok. 3 lat; 2027 – 2030)

[Czwartki] Faza 10: Stabilizacja (ok. 2-3 lata; 2030 – 2033)

[Piątki] Faza 11: Mobilność (ok. 1-2 lat; 2033 – 2035)

[Soboty] Faza 12: Sukces i podsumowania! (ok. 2037 roku)

[Niedziele] Odpoczynek…

Faza 0: Przygotowanie

Faza I: Design projektu

Powstające między 2012 – 2019 rokiem wizja, która dojrzewała w bardzo trudnych warunkach. Ale każda iteracja, każdy nowy projekt był lekcją, która wspierała kolejne.

Jak mawiał Steve Jobs – kropki można połączyć dopiero z perspektywy końca. Ale w trakcie? Masz w zasadzie gwarancję, że spotkasz się z brakiem zrozumienia, “dobrymi radami”, które dobre wcale nie są i często zwykłym hejtem.

BigBizBrain.com to przestrzeń, w której innowatorzy zamiast ścierać się z taką absurdalną presją i zazdrością – spotkają się ze zrozumieniem, wsparciem i praktycznymi narzędziami, za pomocą których będą mogli realizować swoją misję w życiu.

Wszyscy mamy jakąś misję i naprawdę łatwiej jest ją zrealizować, kiedy ma się wsparcie drużyny. Wtedy nawet najtrudniejsze zadania będą ostatecznie możliwe do zrealizowania.

Faza II: Plan wdrożenia

Wdrożenie tej wizji opiera się na klasycznym podejściu Lean. Zaczynamy od minimum, które wystarczy, żeby ludzie zrozumieli – o co właściwie chodzi. W międzyczasie weryfikujemy w trakcie tego etapu – pierwotne założenia. Do tego właśnie służyła faza 1 tego projektu.

Następnie zapraszamy pionierów do wspólnego rozkręcenia i zrealizowania tej wizji. A dalej mamy już naturalny proces dyfuzji innowacji.

Jeżeli mamy coś, co złapało już trakcję i zwyczajnie działa – ludzie będą naturalnie do tego dołączać, ponieważ korzyści z dołączenia do takiego projektu zdecydowanie przerastają ryzyko z tym związane. I do tego właśnie miejsca chcemy dojść w najbliższych fazach.

Faza 3: BBMarket.pl

Celem BBmarket jest stworzenie miejsca, w którym każdy będzie mógł z łatwością otworzyć swój start up w wersji light. Czyli skupić się na sprzedaży i handlu produktów oraz usług, które już mają trakcję. Co jest bardzo cenną lekcją, bez której żaden biznes nie będzie w stanie przetrwać.

My dostarczamy narzędzi, dzięki którym będzie można rozpocząć swoją działalność w 5 minut i zobaczyć błyskawicznie pierwsze, realne efekty.

BBmarket.pl to starannie dobrane produkty, przemyślany program partnerski i nasza główna idea, czyli sprytny luksus. Tworzymy taką ofertę, dzięki której możesz doświadczać tego, co daje luksus w życiu – ale w taki sposób, aby było Cię na to stać.

Faza IV: Wizerunek

Bądźmy ze sobą szczerzy – pierwsze wrażenie jest ogromnie ważne i jeżeli chcemy mieć realny wpływ na rzeczywistość, to musimy wiedzieć, że będziemy oceniani przez ludzi bardzo szybko. Ważne, żebyśmy wiedzieli, co komunikujemy sobą i robili to świadomie.

Projekt BBfashion.eu oparty jest o innowacyjny algorytm, który zamiast modą i tymczasowymi trendami – kieruje się indywidualnym stylem oraz zrozumieniem ludzkiej psychologii. Dzięki temu możesz zbudować swój rozpoznawalny, ponadczasowy, dopasowany do Ciebie styl, który będzie dobrze oddawał Twój indywidualny charakter i osobowość.

Faza V: Edukacja

Najlepszą metodą protestu jest udowodnienie, że można lepiej. A jeśli można lepiej, a na dodatek prościej i wygodniej? To chyba nie ma się nad czym zastanawiać.

Dość czekania na kretynów z ministerstwa edukacji, dość czekania na kretynów ze związków – weź sprawy w swoje ręce i zrób coś, co przetrwa w Twoich uczniach. Co sprawi, że będą lepszymi ludźmi. Bądź lepszym nauczycielem z NewEdu.pl!

Faza VI: Komunikacja

Kto się nie rozwija, ten się zwija. Niestety to hasło jest prawdziwe, jak nigdy dotąd w biznesie. Zwłaszcza w małych i średnich przedsiębiorstwach. W dzisiejszych realiach – rozwój i aktualizacja biznesu do współczesnych standardów nie jest luksusem, czy zachcianką. Jest koniecznością. Dzisiaj każdy mały i średni biznes de facto walczy o przeżycie.

Wystarczy bardzo niewiele, żeby stracić dużą część rentowność dosłownie z dnia na dzień. Jedyną nadzieją dla tych przedsiębiorstw jest ucieczka do przodu. Nie tylko nadążanie za trendami i konkurencją, ale wręcz ich wyprzedzenie.

W REimagine.pro pomagamy MŚP osiągnąć właśnie ten cel. Osiągnąć najwyższy poziom konkurencyjności, jaki są w stanie osiągnąć, dzięki skutecznym i nowoczesnym narzędziom marketingowym oraz wsparciu całego ekosystemu BigBizBrain.com

Eventale.pl

Organizujesz imprezę? Tutaj znajdziesz w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujesz. Strona www, sprzedaż biletów, fotografia, muzyka, animacja dzieci, obsługa muzyczna, występy artystyczne.

Zadbamy o Ciebie i Twoją imprezę od początku do końca. Dzięki temu Ty możesz się skupić na tym, co najważniejsze – zrobieniu świetnej imprezy dla świetnych ludzi!

Warsztaty Zdrowej Organizacji

Wzrost efektywności zespołu to realne oszczędności w firmie. Dzięki poprawie jakości pracy – zyskujesz darmowe roboczo godziny. A co najważniejsze – ludzie nie pracują więcej, tylko lepiej. Przez co ich satysfakcja z pracy rośnie. Bo wbrew pozorom i powszechnemu wyobrażeniu – bardziej męczymy się, kiedy nie jesteśmy w stanie flow, tylko ścieramy się z pracą, współpracownikami i klientami.

W trakcie Warsztatów Zdrowej Organizacji Wasz zespół pozna bardzo praktyczne, wypracowane i sprawdzone w ekstremalnych warunkach, metody na to, jak poprawić za jednym zamachem efektywność i satysfakcję z pracy!

Thought-o-Graphy.com

Nie ma nic gorszego, niż przeżycie – nigdy nie poznając swojego prawdziwego potencjału. To, jak całe życie jeździć sportowym autem po zakorkowanym mieście. Wybierz się na nasz mentalno-fotograficzny tor wyścigowy i wciśnij gaz do deski!

Zaskocz siebie i swoich bliskich, na jak wiele Cię stać…

Faza VII: Zdrowie

Lekarze i system medyczny zajmują się chorobami, a nie zdrowiem. To drugie jest w Twoich rękach. Bo lepiej jest zapobiegać, niż leczyć!

Poznaj skuteczne metody profilaktyki zdrowotnej i oszczędź sobie mnóstwo czasu, energii i pieniędzy wydanych na odzyskanie zdrowia, które tracisz na zdobywanie kolejnych szczytów w swoim życiu.

Poznaj TerapieWspierajace.pl i znajdź swoją drogę do zdrowia!

Social Media Content

Jesteśmy tam, gdzie jesteśmy potrzebni. W chorym świecie, potrzebne jest wsparcie na każdym poziomie. Dlatego chcemy tworzyć wartość w wielu kanałach i docierać tam, gdzie są ludzie, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Zdjęcia, filmy, artykuły, livestreamy, standupy, wykłady i inne formy skutecznego dotarcia z wartościową wiedzą oraz rozwiązaniami – to klucz do tego, żebyśmy mogli działać na odpowiednio dużej skali i uratowali tych, których jeszcze da się uratować.

BB Games

Gry stały się największym komercyjnym medium, przekraczając niedawno wartość branży filmowej. Nie sposób nie skorzystać z tego kierunku. Trzeba to jednak zrobić z głową. Celem naszych produkcji jest tworzenie gier, które służą nie tylko rozrywce, ale przede wszystkim edukacji. Naszym celem jest nauka poprzez zabawę. Naszym celem jest aktywizowanie ludzi do mądrego działania w życiu.

BB Movies

Mimo, że gry przeskoczyły branże filmowo-serialową, nadal są ogromnym rynkiem i narzędziem dotarcia do wielu ludzi. Zwłaszcza tych, którzy w gry nie grają. Zwłaszcza, jeżeli chcemy dotrzeć do starszych pokoleń – filmy i seriale będą do tego najskuteczniejszym medium.

A przede wszystkim, mają jedną przewagę nad grami – dostarczają odbiorcy dokładnie zaprojektowanego przekazu, który zawsze trafia do wszystkich w takiej samej formie. Co ma znaczenie, jeżeli chcemy pomóc ludziom zrozumieć określone koncepty i projekty, zwłaszcza te które wywołują w ludziach więcej emocji, niż rozumu, jak religia, polityka, pieniądze, czy zdrowie.

Faza VIII: Żywność

Ceny oraz jakość pożywienia, które dostajemy w sklepach jest dosłownie przerażająca. Wystarczy poczytać etykiety, żeby zobaczyć, z jak dramatyczną sytuacją mamy do czynienia. Produkty przetworzone pełne są konserwantów i sztucznych dodatków, które gromadzą się w naszych organizmach, powodując tycie i trucie naszych ciał. A w konsekwencji – zatruwają nasze umysły.

Chcemy stworzyć takie rozwiązanie, które sprawi, że na Twój stół trafiać będą wyłącznie produkty najwyższej jakości. Rzeczy smaczne, zdrowe, ale przede wszystkim też – w takich cenach, które będą uzasadnione. Dzisiaj płacimy przede wszystkim za to, że cały system zarządzania sprzedażą żywności jest chory. Na czym cierpią nasze portfele i nasze zdrowie.

My chcemy stworzyć takie rozwiązanie, które sprawią, że jedzenie na powrót stanie się przyjemnością. Zdrową przyjemnością, która pomoże Tobie zdobywać kolejne sukcesy w Twoim życiu!

Faza IX: Ruch Społeczny

Bardzo łatwo jest powiedzieć, że sytuacja, w której się znaleźliśmy to wina polityków. Bardzo łatwo jest zapomnieć, że ci politycy są wyłaniani ze społeczeństwa. Że podejmują decyzję w oparciu o badania opinii publicznej. Że tak naprawdę postępują w zgodzie z wolą ludzi, którzy ich wybrali. I że tak naprawdę – to oni są problemem. Bo dopóki to się nie zmieni, zmienią się jedynie nazwiska i gęby – a problemy pozostaną takie, jakie były.

Dlatego właśnie potrzebujemy się zająć przede wszystkim rozwiązywaniem problemów, które są w społeczeństwie. Jeżeli zmienimy społeczeństwo – zmienimy politykę, która jest przez nie napędzana. Dlatego przede wszystkim – potrzbeujemy działać tam, gdzie są przyczyny, a nie tam gdzie są objawy. I dopiero na końcu przejść do podsumowań i zmiany prawa oraz polityki.

Zrobić to, kiedy będziemy mogli udowodnić, że rozumiemy świat i społeczeństwo i potrafimy wprowadzić w życie skuteczne rozwiązania. Do tego właśnie potrzebujemy potężnej inicjatywy społecznej, która będzie w stanie zmienić społeczeństwo. A wówczas zmiana polityki będzie jedynie formalnością.

Faza X: Osada

W dzisiejszych czasach żyjemy na przełomie dwóch światów. Z jednej strony mamy gigantyczną bańkę spekulacyjną na rynku nieruchomości, gdzie te same mieszkania kosztują kilkanaście do kilkudziesięciu razy więcej, niż niecałe 2-3 dekady temu. Te same mieszkania. Z drugiej zaś, mamy rewolucję w budownictwie w postaci domów z naturalnych materiałów, domy z prefabrykatów, czy też druk 3D w skali umożliwiającej tworzenie nieruchomości w błyskawicznym tempie. Co więcej, za dużo niższe pieniądze.

Jeśli tylko zdobędziemy dostęp do ziemii, na której będziemy w stanie postawić naszą osadę – jesteśmy w stanie postawić w ciągu tygodnia, maksymalnie miesiąca – szereg domów oraz wspólnych przestrzeni, w których możemy rozpocząć współczesne osadnictwo.

Możemy rozpocząć zupełnie nowy etap w historii ludzkiej cywilizacji, w którym łączymy najlepsze elementy starego i nowego świata – jednocześnie zachowując naszą wolność, wzmacniając naszą moc, dzieląc się miłością i szczęściem.

Faza XI: Transport

Na dobrą sprawę – kiedy mamy już autonomiczną osadę opartą o współczesne technologie, która dostarcza nam jedzenia, schronienia, energii elektrycznej oraz zaspokaja potrzeby społeczne – jedyne, czego będziemy jeszcze potrzebować – to transportu.

Opcje pojazdów, które napędzane są na prąd, na sprężone powietrze, czy nawet na wodę (dokładniej na wodór pozyskiwany z wody) – są naprawdę duże. I mając autonomię życiową, będziemy mogli również zadbać o autonomiczny transport. Pozbywając się w ten sposób nie tylko zanieczyszczeń środowiska, ale także chorego akcyzowania paliwa i podnoszenia kosztów transportu do absurdalnych poziomów.

Jesteśmy w stanie połączyć ekonomię współdzielenia z ekologicznym podejściem do przestrzeni życiowej oraz transportu. Ale do tego potrzebujemy najpierw zbudować autonomię osadniczą. Jak w historii ludzkości, najpierw osadnicy, później nomadzi. A wówczas, będziemy mieli już pełen zakres możliwości, których żaden skurwiel statystujący w sejmie nie będzie w stanie nam odebrać. Wówczas – odzyskamy naszą wolność w pełni.

Faza XII: I żyli długo, zdrowo i szczęśliwie!

A co będzie dalej? Cóż, o tym będą już pisać książki, nagrywać filmy, a pewnie i robić gry w oparciu o to, co zbudujemy. Dalej będzie już historią…