Nasza misja

Dajemy Tobie do dyspozycji możliwości dużej korporacji w budżecie małej firmy. Bo długofalowo tylko konkurowanie jakością się opłaca. Wszystkim – firmom, pracownikom, klientom.

Walka na ceny deprawuje klienta. Walka o najlepszych pracowników deprawuje rynek pracy. Walkę o jakość pracy i produktu docenią i jedni i drudzy. Zwłaszcza tę mądrą walkę. O sprawy fundamentalne, a nie detale bez znaczenia. O przyczyny, a nie objawy. O zdrowy biznes, a nie o zaleczanie jego chorób tymczasowymi “rozwiązaniami”.

Bo chcemy widzieć ludzi, którzy tworzą prawdziwe rozwiązania problemów, które mamy. Korporacje są w rękach ludzi, którzy tworzą problemy, żeby sprzedać ludziom “rozwiązanie”.

Dlatego tylko małe i średnie firmy, spółdzielnie czy franczyzy, które zaczynały od zera są w stanie się obronić. Są w stanie zaburzyć równowagę na rynkach, gdzie karty rozdają monopoliści. Są w stanie uratować klientów od problemów, których mogli by po prostu nie mieć. Albo mieć je rozwiązane, a nie tylko zaleczone.

Potrzebujemy silnych firm oraz ludzi, którzy są w stanie konkurować z największymi. Bo inaczej się nie da. Inaczej nie damy rady się uwolnić. Inaczej dalej będziemy trybikami w maszynie stworzonej przez kogoś, kogo nie obchodzi nasze dobro. O to musimy zadbać sami, bo nikt tego za nas nie zrobi.

Można pokonać pojedyncze pszczoły, ale roju nie pokonają! Razem możemy więcej! Możemy sobie nawzajem pomóc. Bo wszyscy jakiejś pomocy potrzebujemy…